Wjechała w bariery ochronne na krajowej 17-stce. Była pijana

foto: Policja foto: Policja
28-letnia kierująca straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bariery oddzielające chodnik od jezdni. Jak informuje policja, kobieta była tak pijana, że nie była wstanie poddać się badaniu alkomatem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano w miejscowości Wierzba, w gminie Stary Zamość. Audi uderzyło w barierki oddzielające chodnik od jezdni.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że Audi kierowała 28-letnia mieszkanka gminy Izbica. Jechała od miejscowości Krasne w kierunku Zamościa. W pewnej chwili straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w bariery ochronne. Na szczęście nic się jej nie stało. 28-latka była pod wyraźnym działaniem alkoholu, nie była w stanie poddać się badaniu alkomatem. W związku z tym, została przewieziona do szpitala, gdzie pobrano od niej krew. Badanie określi wysokość stężenie alkoholu w jej organizmie w czasie zdarzenia. - informuje Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

28-latka odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us