Był pijany, przyjechał na zakupy

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 41-letni, który przyjechał zakupy do sklepu w Krynicach. Policję powiadomił świadek zdarzenia. Jak się okazało, 41-latek nie posiadał uprawnień do kierowania.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 21:00.

- Dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie od świadka, że kompletnie pijany kierujący przyjechał pod sklep do którego wszedł i robi tam zakupy. Przybyły na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie. Jak się okazało, 41-letni mieszkaniec gminy Krynice, przyjechał Audi na zakupy mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania - informuje Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej policji.

41-latek niebawem usłyszy zarzuty. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Za jazdę bez uprawnień 1500 zł mandatu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us