Reklama

Kto widział Franciszka Młynarza?

Kto widział Franciszka Młynarza? foto: Policja Kto widział Franciszka Młynarza? foto: Policja

Biłgorajscy policjanci poszukują zaginionego 81-letniego Franciszka Młynarza z Nadrzecza. Mężczyzna w niedzielę wyszedł z domu, cierpi na zaniki pamięci. Policja apeluje o pomoc do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego.

Franciszek Młynarz ur. 26.01.1936 r. zam. Nadrzecze. Mężczyzna wczoraj około godziny 13:00 wyszedł z domu nie mówiąc dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziany był na terenie miejscowości Nadrzecze w okolicach zajazdu. Zaginiony cierpi na zaniki pamięci.

Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost ok. 170 cm, waga około 80 kg, krępa budowa ciała, twarz okrągła, włosy krótkie koloru siwego, nos prosty normalny, uszy średnie, oczy niebieskie brak uzębienia. Ubrany był w koszulę w kratę, sweter koloru szarego, spodnie koloru ciemny brąz, buty pantofle koloru ciemnego, na głowie miał czapkę z daszkiem koloru czarnego.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod numerem tel. (84) 686-82-10 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 lub 997.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us