Reklama
Reklama

Krasnystaw: Bułgar odpowie za wielokrotne zgwałcenie i zmuszanie do prostytucji

Wczoraj podejrzany usłyszał zarzuty gwałtu, zmuszania do prostytucji i czerpania korzyści majątkowej z prostytucji, foto: Policja Wczoraj podejrzany usłyszał zarzuty gwałtu, zmuszania do prostytucji i czerpania korzyści majątkowej z prostytucji, foto: Policja

Policjanci z Krasnegostawu zatrzymali 31-letniego obywatela Bułgarii. Mężczyzna miał zmuszać do prostytucji mieszkankę gminy Fajsławice, czerpać z tego korzyści i sam miał ją wielokrotnie zgwałcić.

Jak informuje policja, w tym tygodniu do krasnostawskiej komendy zgłosiła się 25-letnia mieszkanka powiatu. Kobieta powiadomiła, iż od kilku miesięcy była zmuszana do prostytucji przez 31-letniego obywatela Bułgarii. Mężczyzna bijąc ją i grożąc zmuszał do świadczenia usług seksualnych za pieniądze. Mężczyzna miał też zachowywać się wobec niej w sposób brutalny.

Z relacji kobiety wynika, że wywoził ją do różnych miejscowości w tym także poza granice kraju, gdzie była zmuszana do prostytucji. Później zabierał jej zarobione w ten sposób pieniądze. Bułgar miał ją też wielokrotnie zgwałcić.

Sprawą zajęli się krasnostawscy kryminalni. W środę rano -następnego dnia po zgłoszeniu przestępstwa - zatrzymali 31-latka. Wczoraj podejrzany usłyszał prokuratorskie zarzuty zmuszania do prostytucji, czerpania korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji oraz co najmniej 6-krotnego zgwałcenia 25-latki.

Dziś Sąd zdecyduje o jego tymczasowym aresztowaniu. Jak informuje policja, sprawa ma charakter rozwojowy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us