Reklama
Reklama

Kartony z glukozą znalezione w lesie

W kartonach znajdowało się ponad 700 sztuk butelek z roztworem glukozy. foto: Policja W kartonach znajdowało się ponad 700 sztuk butelek z roztworem glukozy. foto: Policja

74 kartony, w których znajdowało się ponad 700 butelek wypełnionych glukozą znaleziono w lesie w miejscowości Łasków w powiecie hrubieszowskim. Policjanci wyjaśniają kto i w jakim celu ją tam zostawił.

Policjanci otrzymali zgłoszenie od jednego z pracowników Nadleśnictwa Mircze, który zauważył z zaroślach stertę pudełek. Było tam 74 kartony wypełnione nieznaną substancją. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to 5 % roztwór glukozy. Łącznie zabezpieczono ponad 700 sztuk butelek tej substancji.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia oraz to kto i w jakim celu ją tam pozostawił. Według przepisów prawa farmaceutycznego, kto wprowadza do obrotu lub przechowuje w celu wprowadzenia do obrotu produkt leczniczy, nie posiadając pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

2 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us