Reklama

Potrącenie pieszej w Kornelówce

foto: Policja foto: Policja
56-latka weszła na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego Volkswagena. Kierowca nie zdążył zareagować, auto uderzyło w pieszą. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 13:00, na drodze powiatowej w miejscowości Kornelówka (gmina Sitno).

- Powiadomieni o zdarzeniu policjanci na miejscu wypadku na podstawie relacji uczestników i świadków oraz śladów wstępnie ustalili, że 56-letnia mieszkanka tej gminy z terenu posesji chciała przejść z prawej na lewą stronę drogi, gdzie znajdował się jej pies. Nie rozejrzała się przed przejściem i weszła na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego Volkswagena. Kierujący pojazdem widząc kobietę próbował ją ominąć jednak nie udało się mu uniknąć potrącenia. Po zderzeniu z Volkswagenem 56-latka wpadła do przydrożnego rowu. - informuje Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Kobietę z obrażeniami ciała załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala. Volkswagenem kierował 32-letni mieszkaniec gminy Zamość. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy, podobnie jak 56-latka.

Policja ustala dokładne okoliczności wypadku i apeluje o rozwagę na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us