Reklama

Ekstremalna Droga Krzyżowa. Na trasy regionu wyruszy około 600 osób

Na trasy regionu wyruszy około 600 osób, foto: archiwum (materiał nadesłany) Na trasy regionu wyruszy około 600 osób, foto: archiwum (materiał nadesłany)

W najbliższy piątek (7 kwietnia) rozpocznie się kolejna edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. W naszym regionie do udziału zapisało się już około 600 osób. Zmierzą się z nocą, zimnem, milczeniem i samotnością. Wszystko po to, by być bliżej Boga.


Na Zamojszczyźnie przygotowano aż 8 tras, najdłuższa ma 102 km. Wszystkie mają swój początek w Tomaszowie Lubelskim. Najkrótsza to 30 km pętla przez Nowy Przeorsk i Jarczów do Tomaszowa. 40 km ma trasa do Horyńca, trzy trasy prowadzą do Zamościa (48 km), kolejna do Lubaczowa (50 km) i  Radecznicy (72 km). Jest też nowa trasa do Jarosławia, ma 102 km.

EDK 2016 rozpocznie się 7 kwietnia o godzinie 19:30 w kościele św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim. Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem strony http://www.edk.org.pl.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us