Reklama

"Od wielu lat…" - spotkanie ze Stanisławem Orłowskim

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Książnica Zamojska zaprasza na promocję wydawnictwa "Od wielu lat". Wydarzeniu towarzyszy wystawa zdjęć Stanisława Orłowskiego i spotkanie z ich autorem.

"Stanisława Orłowskiego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Znany to i szanowany Obywatel Zamościa. Kim jest dla tego miasta i czym to miasto jest dla niego też powszechnie wiadomo. Orłowski Od Wielu lat… to najnowsze wydawnictwo Książnicy Zamojskiej. Wydawnictwo niezwykłe, bibliofilskie, dopieszczone rękoma Mistrza Introligatora Książnicy Zamojskiej Marka Sadło. Wydane na świat, ku uciesze pasjonatów fotografii, miłośników książki, w limitowanym nakładzie 88 egzemplarzy. Dlaczego tylu i skąd pomysł na publikację? Tego dowiedzą się wszyscy, którzy 3 października przybędą na godzinę 16.00 do biblioteki przy Kamiennej 20." - zapraszają organizatorzy. 

Z uwagi na niewielki nakład nie każdy obecny na spotkaniu zostanie szczęśliwym posiadaczem tego wydawnictwa.

"Promocji Katalogu towarzyszy wystawa zdjęć Stanisława Orłowskiego. Co łączy bibliotekę ze Stanisławem Orłowskim? Ile poezji Piotra Szewca jest w fotografiach Orłowskiego? Kim są dobrzy ludzie, dzięki którym publikacja mogła pojawi się w przestrzeni miasta Idealnego? Przyjdź. Spotkaj się. Zapytaj. Zapraszamy!" - czytamy w zaproszeniu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us