Reklama

"Zdjęcie Roku 2022"

Plakat, materiał nadesłany Plakat, materiał nadesłany
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne i Zamojski Dom Kultury zachęcają do udziału w konkursie fotograficznym "Zdjęcie Roku 2022". Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 listopada.

Konkurs adresowany jest do wszystkich fotografujących z podziałem na dwie kategorie: dzieci i młodzież do lat 18 oraz dorośli. Technika prac oraz tematyka jest dowolna.

Każdy autor może przedstawić do konkursu maksymalnie trzy zdjęcia. Wcześniejsze wystawianie tych zdjęć w innych konkursach, a nawet przyznane nagrody nie są przeszkodą do uczestnictwa w konkursie.

Zdjęcia należy wysłać jako załączniki e-mailem pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 11 listopada 2022 r. do godz. 23:59.

Regulamin konkursu dostępny na stronie: https://ztf.pl/konkursy/550,4,ruszamy-z-konkursem-zdjecie-roku-2022

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us