Reklama

Podążając za marzeniami – spotkanie z pisarką

Plakat, materiał nadesłany Plakat, materiał nadesłany
30 września, w Filii Bibliotecznej nr 6 Książnicy Zamojskiej, ul. B. Prusa 2 w Zamościu (Karolówka) na spotkaniu autorskim gościć będzie Krystyna Zofia Kamieniak - pisarka, malarka, autorka tomiku poezji oraz wydanej w 2022 r. powieści „Dom w ogrodach marzeń”.

Spotkanie wypełni głównie rozmowa o pełnej ciepła, nadziei i z odrobiną magii książce obyczajowej „Dom w ogrodach marzeń” - niezwykłej historii zwykłej kobiety, która mimo podeszłego wieku nie boi się zmian i nie boi się marzyć oraz wierzy w ich sprawczą moc.

Do udziału w rozmowie z pisarką (prowadzenie spotkania Kinga Siwiec) organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny. Na zakończenie - będzie można również nabyć książkę z autografem.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00. Organizatorem wydarzenia jest Książnica Zamojska im. S. K. Zamoyskiego w Zamościu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us