Reklama

"Zamknij w kadrze, opowiedz piórem"

Zamknij w kadrze, opowiedz piórem, foto: archiwum ezamosc.pl Zamknij w kadrze, opowiedz piórem, foto: archiwum ezamosc.pl

Do 3 kwietnia można zgłaszać prace na III Ogólnopolski Konkurs Fotograficzno-Literacki "Zamknij w kadrze, opowiedz piórem?. Teksty i zdjęcia mogą wysyłać osoby w każdym wieku.

To już trzecia edycja konkursu organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Rok temu nadesłano ponad 200 prac z całej Polski.

Zgłoszenie powinno zawierać jedno niepublikowane i autorskie zdjęcie wraz z opisem w formie poetyckiej lub prozatorskiej. Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne i dorośli.

Prace przyjmowane będą do 3 kwietnia. Wyniki ogłoszone zostaną 5 maja. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi. Wręczenie nagród zaplanowano na 19 maja.

Regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.spjozefow.hekko.pl.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us