Logo
Wydrukuj tę stronę

Wygraj publikację w antologii. To już ostatni dzwonek! Wyróżniony

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Regionalny konkurs literacki „Na gwiezdnym szlaku”, organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu, został przedłużony. Prace konkursowe można przesyłać do 13 lutego 2022 r. Najlepsze utwory zostaną opublikowane w antologii pokonkursowej.

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza do udziału w konkursie osoby z powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego. Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach:
• I kategoria - uczniowie klas VI-VIII szkół podstawowych,
• II kategoria - uczniowie szkół ponadpodstawowych,
• III kategoria - open dla wszystkich zainteresowanych twórczością Stanisława Lema.

Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie opowiadania z gatunku science fiction inspirowanego twórczością Stanisława Lema, nawiązującego do historii, teraźniejszości albo przyszłości Zamościa lub jego okolic. Opowiadanie nie może być dłuższe niż 5 stron w formacie A4, napisane tekstem znormalizowanym (czcionka Times New Roman, wielkość 11 punktów, interlinia 1,15) i utrwalone jako plik w formacie PDF lub DOC.

Pracę wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 13.02.2022 r. Dodatkowe informacje: 84 638 49 39 wew. 25.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl