Reklama
Reklama

Wygraj publikację w antologii. To już ostatni dzwonek! Wyróżniony

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Regionalny konkurs literacki „Na gwiezdnym szlaku”, organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu, został przedłużony. Prace konkursowe można przesyłać do 13 lutego 2022 r. Najlepsze utwory zostaną opublikowane w antologii pokonkursowej.

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza do udziału w konkursie osoby z powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego. Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach:
• I kategoria - uczniowie klas VI-VIII szkół podstawowych,
• II kategoria - uczniowie szkół ponadpodstawowych,
• III kategoria - open dla wszystkich zainteresowanych twórczością Stanisława Lema.

Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie opowiadania z gatunku science fiction inspirowanego twórczością Stanisława Lema, nawiązującego do historii, teraźniejszości albo przyszłości Zamościa lub jego okolic. Opowiadanie nie może być dłuższe niż 5 stron w formacie A4, napisane tekstem znormalizowanym (czcionka Times New Roman, wielkość 11 punktów, interlinia 1,15) i utrwalone jako plik w formacie PDF lub DOC.

Pracę wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 13.02.2022 r. Dodatkowe informacje: 84 638 49 39 wew. 25.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us