Logo
Wydrukuj tę stronę

Wiosna ... ach, to Ty!

Do zaprezentowania swoich ulubionych wierszy o tematyce wiosennej zgłosiło się 39 uczestników z 8 przedszkoli, foto: materiał nadesłany Do zaprezentowania swoich ulubionych wierszy o tematyce wiosennej zgłosiło się 39 uczestników z 8 przedszkoli, foto: materiał nadesłany

Pod takim hasłem zorganizowano tegoroczną, czwartą już edycję konkursu recytatorskiego adresowanego do wychowanków zamojskich przedszkoli. Przedsięwzięcie odbyło się 31 marca w Szkole Podstawowej nr 7 w Zamościu.


Uczestnicy występowali w trzech kategoriach: duety (dzieci lub rodzic + dziecko), dzieci 5?letnie, dzieci 6?letnie.

Do zaprezentowania swoich ulubionych wierszy o tematyce ?wiosennej? zgłosiło się 39 uczestników z 8 przedszkoli. Wykonawców oceniało jury w składzie: Joanna Bilska-Pawłowska z Zamojskiego Domu Kultury, Alicja Dubel ? dyrektor Zespołu Szkół nr 2, Iwona Kurzempa-Sarzyńska ? wicedyrektor Zespołu Szkół nr 2 i Anna Sokalska-Wosiek ? nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 7.

- Jak każdego roku, jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie występy były ciekawe i na wysokim poziomie. Po długich obradach, w czasie których dzieci mogły zjeść coś słodkiego, pobawić się przy muzyce i zrobić sobie zdjęcie z Wiosną i Motylem, wyłoniono zwycięzców - informują organizatorzy. Wyniki poniżej.

W kategorii duety:
I miejsce: Martyna Bartkowska i Małgorzata Pędrak - Przedszkole Miejskie nr 8
II miejsce: scenka grupowa (Dominik Łuczka, Bartosz Łuczka, Hubert Kycko, Sara Różycka i Zuzanna Baj) - Przedszkole Miejskie nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
III miejsce: Piotr Pastuszak i Natan Pastuszak - Przedszkole Miejskie nr 12

W kategorii 5?latki
I miejsce: Hanna Zub - Przedszkole Miejskie nr 6
II miejsce: Katarzyna Kardasz - Przedszkole Miejskie nr 12
III miejsce (ex aequo): Mateusz Kowalczuk - Przedszkole Miejskie nr 10
Bartłomiej Sapko - Przedszkole Miejskie nr 2

W kategorii 6? latki
I miejsce (ex aequo): Zuzanna Kleban - Przedszkole Miejskie nr 2
Zuzanna Kubicka - Przedszkole Miejskie nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
II miejsce (ex aequo): Kacper Pilawa - Przedszkole Miejskie nr10
Sebastian Kotowski - Przedszkole Miejskie nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
III miejsce (ex aequo): Dominik Krzywonos - Przedszkole Miejskie nr 6
Luiza Dziuba ? Litwińczuk - Przedszkole Miejskie nr 1


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl