Reklama

"Chłopcy malowani" - piąta edycja Konkursu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej Wyróżniony

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Około 100 wykonawców zaprezentuje się podczas V Konkursu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej "Chłopcy Malowani". Wydarzenie jest wspólnym dziełem Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych Zamość i Klubu 3 Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu.

Konkurs jest skierowany do uczniów gimnazjum ( klasy I?III). Polega na współczesnym zaaranżowaniu znanych utworów wojskowych i patriotycznych. W tegorocznej - piątej - edycji konkursu udział weźmie około 100 uczestników z terenu całego województwa lubelskiego. Zaprezentują się soliści, duety, zespoły i chóry.

W prezentowanym przez młodych artystów repertuarze pojawią się wykonania takich utworów jak: ?Dziewczyna z granatem w ręce?, ?Pałacyk Michla?, ?Dziś idę walczyć mamo?.

? Mamy nadzieję, że nasz konkurs pozwoli z jednej strony rozwinąć uzdolnionym uczniom swój talent artystyczny, z drugiej zaś będzie dobrą okazją do sprawdzenia się na polu rywalizacji scenicznej - mówi Sylwia Horoszkiewicz, dyrektor LO CSM Zamość. Jury, które oceniać będzie występy młodzieży przewodniczyć będzie Witold Paszt z zespołu VOX.

Konkurs odbędzie się 7 kwietnia, w sali widowiskowej Klubu Batalionowego przy ulicy Piłsudskiego w Zamościu. Początek o godzinie 10.

Portal ezamosc.pl patronuje wydarzeniu medialnie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us