Reklama
Reklama

Lucas Laufen gwiazdą koncertu UPZ

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Było lirycznie, refleksyjnie i chilloutowo. 24 lipca 2021 r. Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu zorganizowała koncert, którego gwiazdą był australijski bard Lucas Laufen. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk.

Bard znany z klimatycznych utworów wystąpił w Zamościu na Rynku Wodnym. W trakcie kameralnego koncertu zaprezentował publiczności utwory ze swoich płyt „Goodbye” oraz „I know where silence live”. Przy dźwiękach czarującej, lirycznej gitary i wokalu Australijczyka, zgromadzona publiczność mogła zatrzymać się na chwilę i przenieść się w świat wyobraźni. Publiczność zapełniła wszystkie dostępne na koncercie miejsca. Muzyka Lucasa Laufena płynnie zgrała się z klimatem zamojskiego Rynku Wodnego, gdzie mieszkańcy Zamościa i turyści spotykają się by odpocząć. Występ barda z Australii spotkał się z zainteresowaniem i entuzjazmem zamojskiej publiczności.

Organizatorem wydarzenia była Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu we współpracy z Miastem Zamość oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us