Logo
Wydrukuj tę stronę

Lucas Laufen wystąpi w Zamościu!

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

W najbliższą sobotę zapraszamy na Rynek Wodny w Zamościu, gdzie zagra Australijczyk Lucas Laufen. Organizatorem koncertu jest Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.

ak czytamy na stronie Uczelni Państwowej w Zamościu - „Muzyka Lucasa Laufena sprawia, że zatrzymujemy się na chwilę i oddychamy. Ponure falsetowe melodie łączą się tu z lśniącą gitarą. To „nadmorska poezja z dzikiej wyobraźni Australijczyka”. Ten brodacz śpiewa o smutku, izolacji, wolności i wspomnieniach. Czaruje! I sprawia, że na chwilę ostro zwalniamy…”.

Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale ze względu na obostrzenia związane z epidemią, liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji na stronie www.upz.edu.pl.

Uczelnia Państwowa w Zamościu organizuje koncert we współpracy z Miastem Zamość i OSiR w Zamościu.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl