Reklama
Reklama

Lucas Laufen wystąpi w Zamościu!

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany
W najbliższą sobotę zapraszamy na Rynek Wodny w Zamościu, gdzie zagra Australijczyk Lucas Laufen. Organizatorem koncertu jest Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.

ak czytamy na stronie Uczelni Państwowej w Zamościu - „Muzyka Lucasa Laufena sprawia, że zatrzymujemy się na chwilę i oddychamy. Ponure falsetowe melodie łączą się tu z lśniącą gitarą. To „nadmorska poezja z dzikiej wyobraźni Australijczyka”. Ten brodacz śpiewa o smutku, izolacji, wolności i wspomnieniach. Czaruje! I sprawia, że na chwilę ostro zwalniamy…”.

Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale ze względu na obostrzenia związane z epidemią, liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji na stronie www.upz.edu.pl.

Uczelnia Państwowa w Zamościu organizuje koncert we współpracy z Miastem Zamość i OSiR w Zamościu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us