Logo
Wydrukuj tę stronę

"Droga ..." Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej „Droga...”. Autorami prac są członkowie Zamojskiej Grupy Fotograficznej - Grupy Twórczej.

- „Droga...” to często alegoria. Na naszej wystawie pokazaliśmy „drogę” w swojej twórczości fotograficznej, to co nas interesuje najbardziej, jakie zdjęcia lubimy robić, dokąd doszliśmy w swojej przygodzie z fotografią. Nurtów w fotografii jest wiele, nikt nie jest w stanie ogarnąć wszystkich. Zaprezentowaliśmy zdjęcia, które uważamy za najlepsze, godne pokazania. Wybór zdjęć należał do autorów - czytamy w opisie wystawy.

Uczestnicy wystawy: Tadeusz Adamczuk, Bogdan Cabaj, Mirosław Chmiel, Elżbieta Gnyp, Janusz Kapecki, Tomasz Kłębek, Anna Monastyrska, Stanisław Orłowski, Alina Ostasz, Bogdan Rębisz, Robert Rusinek, Katarzyna Sachajko, Henryk Szkutnik, Artur Wąsik, Mariusz Zub.

Otwarcie wystawy w reżimie sanitarnym: 16.07.2021 o godz. 17.00 w Galerii Hotelu Zamojskiego, Zamość ul. Kołłątaja 2/4/6. Wystawa będzie dostępna również on-line.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl