Kolejne spotkanie z fotogafią, tym razem w muzeum

Kolejne spotkanie z fotogafią, tym razem w muzeum, foto: materiał nadesłany Kolejne spotkanie z fotogafią, tym razem w muzeum, foto: materiał nadesłany

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne i Muzeum Fotografii w Zamościu zapraszają na trzecie Zamojskie Spotkania z Fotografią. Tym razem spotkanie odbędzie się w Muzeum Fotografii przy ul. Staszica (w obrębie Rynku Wielkiego) i poświęcone będzie zgromadzonym zbiorom, którym niejednokrotnie towarzyszą niezwykłe historie.

- Będziemy mogli zobaczyć nieprezentowane do tej pory eksponaty i fotografie, poznać przykłady najstarszych technik fotograficznych jak ferrotypia i anthotypia, zobaczyć prezentację starych fotografii Zamościa. Adam Gąsianowski opowie o wyjątkowych aparatach fotograficznych i o tym jak stały się własnością muzeum. Ciekawostką będzie prezentacja zdjęć z niedawno pozyskanych szklanych negatywów jak również historia renesansu monideł. Będzie można także zaprezentować swoje stare zdjęcia i o nich podyskutować- zachęcają organizatorzy.

III Zamojskie Spotkania z Fotografią, foto: materiał nadesłany

Zamojskie Spotkania z Fotografią to cykl otwartych spotkań organizowanych przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne w 2017 roku dla wszystkich osób interesujących się fotografią - dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją fotograficzną przygodę, jak i tych, którzy od wielu lat się nią zajmują. Spotkania odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Najbliższe już 3 kwietnia o godzinie 17.00.

Plakat

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us