Reklama
Reklama

Zamość podzielił pieniądze na kulturę. Zobacz kto ile dostał

Eurofolk, foto: Szymon Łyciuk, archiwum, materiał poglądowy Eurofolk, foto: Szymon Łyciuk, archiwum, materiał poglądowy

Prezydent Zamościa podzielił pieniądze na realizację zadań z zakresu kultury i sztuki w 2021 roku. Dotacja wyniosła łącznie 120 tys.zł. Najwięcej - 30 tys.zł. - przyznano dla Stowarzyszenia Przyjaciół Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna" na organizację "Eurofolku".

21 tys.zł. dostało Stowarzyszenie Zamojski Klub Jazzowy na festiwal "Jazzowy Zamość 2021". Sześć tysięcy mniej przyznano dla Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego na organizację konkursu i wystaw. 13 tys.zł. otrzymało Stowarzyszenie Zamość 1920 na wydarzenie "Zamość 1920 - przywrócić pamięć".

Stowarzyszenie "Wszystko Gra" dostało 11,5 tys.zł na festiwal "Wszystko gra". 10 tys.zł dofinansowano Stowarzyszenie "Turystyka z pasją" na organizację przedsięwzięcia "Zamość z pasją". 8,5 tys. zł otrzymało Stowarzyszenie Kultura dla Zamościa na VII Przegląd Fotografii Zamojskiej i prowadzenie "Galerii Małej". Dwa i pół tysiąca mniej otrzymał Chór Ziemi Zamojskiej "Contra" na organizację Roztoczańskiego Koncertu Kolęd. 5 tys.zł dostało Stowarzyszenie "Jesteśmy z tobą, bądź z nami" na Przegląd Muzyki Wojskowej i Patriotycznej.

Pełna lista dotacji z wyszczególnieniem dotowanych przedsięwzięć dostępna jest tutaj: www.zamosc.pl/dat/attach/11896_zarzadzenie_prezydenta_miasta_zamosc.pdf

 

1 komentarz

  • czarnowidz
    czarnowidz czwartek, 18 marzec 2021 10:25 Link do komentarza

    znaczy na organizację Eurofolku Online? bo nie sądzę by ktos przyjechał w tym roku

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us