Reklama
Reklama

"Zdjęcie roku" - reaktywacja Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne wraz z Zamojskim Domem Kultury po kilku latach przerwy wracają do organizacji konkursu fotograficznego pt. "Zdjęcie Roku". Udział w tej edycji jest całkowicie bezpłatny a organizatorzy przewidzieli dwie kategorie wiekowe, powyżej i poniżej 18 lat.

REGULAMIN KONKURSU

1. Celem konkursu jest popularyzacja fotografii, rozwój aktywności artystycznej oraz integracja środowiska fotograficznego. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest on zarówno do amatorów, jak i osób zajmujących się profesjonalnie fotografią.

2. Konkurs adresowany jest do wszystkich fotografujących z podziałem na dwie kategorie
a) dzieci i młodzież do lat 18 (M)
b) dorośli (D)

3. Technika prac oraz tematyka jest dowolna.

4. Udział w konkursie jest bezpłatny.

5. Każdy autor może przedstawić do konkursu maksymalnie trzy zdjęcia. Wcześniejsze wystawianie tych zdjęć w innych konkursach, a nawet przyznane nagrody nie są przeszkodą do uczestnictwa w tym konkursie

6. Format zdjęcia jaki należy zgłosić do konkursu to cyfrowy plik .jpg, max.5 MB, 300 dpi, dłuższy bok min. 3000 pix.

7. Zdjęcia powinny być podpisane symbolem kategorii „M” lub „D”, nazwiskiem i imieniem oraz tytułem według formatu: M_nazwisko_imię_tytuł lub D_nazwisko_imię_tytuł. Należy wysłać je jako załączniki e-mailem pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,do dnia 15.08.2021 r, godz. 23:59.59. W treści wiadomości należy wpisać: Imię i nazwisko, rok urodzenia, swój adres email (jeśli zdjęcia były wysyłane z innego), numer telefonu oraz wykaz prac zgłaszanych do konkursu.

8. Autor zdjęcia poświadcza, że nadesłane zdjęcie jest jego własnością, zaś wszelkie kwestie związane z wizerunkiem potencjalnych osób znajdujących się na zdjęciu są uregulowane. Autorzy wyrażają tym samym zgodę na publikację zdjęcia w celach konkursowych oraz dalszego przetwarzania przez organizatora w celach związanych z konkursem.

9. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31.08.2021 r. przez jury powołane przez organizatora, a komunikat z wynikami zostanie opublikowany na stronie www do dnia 15 września 2021 r. do godziny 23:59.59.

10. Zwycięzca konkursu „Zdjęcie roku” w kategorii dorośli otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł, zaś w kategorii dzieci i młodzież: 500 zł. Organizatorzy przewidują wyróżnienia i nagrody rzeczowe dla pozostałych wyróżnionych prac.

11. Zgłoszenie prac na konkurs uważane będzie równocześnie za uznanie warunków regulaminu oraz wyrażenie zgody na publikowanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133 poz. 883)

12. Bliższych informacji udziela organizator, Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne pod numerem telefonu 603070725 oraz poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Portal ezamosc.pl jest patronem medialnym konkursu. Serdecznie zapraszamy wszystkich fotografujących do wzięcia udziału. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us