Reklama
Reklama

Wystawa fotografii I Pleneru Artystycznego „Kluszkowce 2020”

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Modern Pictorial Photo Grupa Twórcza oraz Galeria Ex Libris w Zamościu, ul. Kamienna 20, zapraszają na poplenerową wystawę fotografii I Pleneru Artystycznego Grupy: „Kluszkowce 2020”. Wystawa zorganizowana jest w ramach obchodów 25-lecia Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej oraz 100-lecia Książnicy Zamojskiej im. Stanisława Kostki Zamoyskiego w Zamościu.

Grupa Twórcza Modern Pictorial Photo powstała w marcu 2020  roku w ramach działalności Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej. Do grupy należą członkowie oraz sympatycy Fotoklubu RP. Ideą powstania grupy jest chęć popularyzacji tak mało znanej dziedziny fotografii jaką jest piktorializm i to w swoim współczesnym wydaniu.

W lipcu 2020 odbył się pierwszy artystyczny plener grupy twórczej w Kluszkowcach.

Plener był zorganizowany we współpracy z Fotoklubem Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców w Warszawie i był jednym z wydarzeń artystycznych w ramach obchodów 25-lecia Fotoklubu RP. Na plener przyjechało 22 fotografów z całej Polski, oraz gościnnie Josef z Czech.

Wystawa dostępna jest do 29 marca 2021 r.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us