Logo
Wydrukuj tę stronę

Wracamy do kina! Weekend walentynkowy w Stylowym

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu od piątku (12 lutego) zaprasza na projekcje filmowe. Przed nami długi i długo wyczekiwany weekend walentynkowy (12-14.02.2021). W repertuarze mnóstwo hitów i premier filmowych: komedie, fascynujące historie, intrygujące tematy, poruszające opowieści, kino studyjne i animacje dla najmłodszych kinomanów. Bilety już w sprzedaży!

PALM SPRINGS to inteligentna i przezabawna komedia na walentynki, jakiej nam wszystkim było trzeba. To jeden z tych filmów, które chce się oglądać bez końca – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. Komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza. SKŁODOWSKA - opowieść o wielkiej odwadze, determinacji, miłości i geniuszu kobiety, która zadziwiła naukowy Paryż, a wkrótce cały świat. SOUND OF METAL - jeden z najbardziej fascynujących filmów, jakie zobaczycie w tym roku. To poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie. JESZCZE JEST CZAS - Viggo Mortensen w swoim szczerym, poruszającym i pełnym czułości debiucie reżyserskim w aktorskim duecie ze znakomitym Lance’em Henriksenem. 25 LAT NIEWINNOŚCI. SPRAWA TOMKA KOMENDY - rewelacyjnie przyjęty i szeroko dyskutowany film na podstawie prawdziwej historii młodego mężczyzny niesłusznie skazanego za zbrodnię, której nie popełnił. BANKSTERZY - film, którego boją się banki. Każdy z nas mógł paść ofiarą tego systemu. To trzeba zobaczyć! CZYŚCIEC – obraz filmowy, który w uporządkowany sposób pomaga odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące życia po śmierci.

Dla najmłodszych widzów również nie zabraknie propozycji filmowych: MAGICZNE MUZEUM – daj się ponieść przygodzie! Czy mały chłopiec będzie w stanie pokonać pradawne zło i przezwycięży własne słabości? Sprawdźcie w „Magicznym muzeum”. TAJEMNICZY OGRÓD - jedna z najpiękniejszych baśni wszech czasów w zupełnie nowej, wizjonerskiej filmowej odsłonie. Oscarowa obsada, niezwykła oprawa wizualna i scenariusz wierny książce.

W repertuarze dla koneserów: ZABIJ TO I WYJEDŹ Z TEGO MIASTA – laureat Złotych Lwów dla najlepszego filmu na festiwalu w Gdyni, przyprawiająca o dreszcze podróż w przeszłość własną i kraju, wywoływanie duchów ludzi i miejsc, terapeutyczna opowieść o rodzinie i wzruszający hołd dla przyjaźni z fenomenalną muzyką i utworami Tadeusza Nalepy oraz zespołu Breakout. TONY HALIK - historia człowieka, który tak skutecznie stworzył własną legendę, że do dziś nie wiemy, co jest w niej prawdą. Kim był Tony Halik? Podróżnik, dziennikarz, filmowiec. Jego życiowe perypetie wydają̨ się̨ równie nieprawdopodobne jak przygody Indiany Jonesa.

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu działa w obowiązującym reżimie sanitarnym i zgodnie z aktualnymi zaleceniami ministerstwa zdrowia. Szczegółowe informacje: www.stylowy.net Bilety dostępne wyłącznie w sprzedaży: internetowej - www.stylowy.net i w kasach kina, ul. Odrodzenia 9.

18 zł (ulgowe), 20 zł (normalne), sala studyjna: 12 zł (normalne), 10 zł (ulgowe)


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl