Reklama
Reklama

Urodziny Leśmiana. Zobacz program

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojski Dom Kultury zaprasza na 144 urodziny Bolesława Leśmiana. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 22 stycznia.

Program obchodów:
1. W mediach społecznościowych i na stronie Zamojskiego Domu Kultury znajdą Państwo opublikowaną mapkę wraz z opisem Leśmianowskiego Szlaku Literackiego. Zachęcamy do podążania trasą miejsc związanych z obecnością Bolesława Leśmiana w Zamościu. Polecamy uwadze zimową łąkę na Rynku Wodnym, gdzie wśród kwiatów usiądzie 22 stycznia Poeta.

2. W Zamojskim Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej, Rynek Wielki 13, w godzinach 9:00-16:00 przez bieżący i przyszły tydzień ustawiona będzie skrzynka, do której wrzucać można karty urodzinowe z życzeniami dla Jubilata. Karty do pobrania na miejscu.

3. Dodatkowo w dniach 22-23 stycznia słodka niespodzianka! W godz. 10.00 – 16.00 w kawiarni Mazagran (ul. Pereca 16), na podstawie karty z życzeniami odebrać będzie można urodzinowe ciastko, na które zaprasza prezydent Zamościa. Żeby odebrać ciastko, trzeba najpierw udać się do Centrum Informacji na Rynku Wielkim, pobrać kartę urodzinową, napisać życzenia, a następnie wymienić kartkę na ciastko w kawiarni Mazagran. Kartka z życzeniami zostanie później przekazana do Centrum i trafi do czerwonej skrzynki. Liczba ciastek jest określona - dnia 22 stycznia słodki poczęstunek dostanie 50 osób i kolejne 50 osób dnia 23 stycznia. 1 kartka urodzinowa to dokładnie 1 ciastko.

4. 22 stycznia o godz. 18.00 na FB/Zamojski Dom Kultury zostanie opublikowany koncert Freeborn Brothers „Leśmian.online”.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us