Namaluj baśń, bajkę, legendę

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Biuro Wystaw Artystycznych - Galeria Zamojska” zaprasza dzieci szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pn. „Bajki, baśnie i legendy polskie”.  

- Tytuł nawiązuje do tematu jednego z plenerów ilustratorów organizowanych przez naszą galerię dla profesjonalnych artystów tej dziedziny sztuki. Dzieci będą mogły nawiązać do pięknych staropolskich przekazów i bajek opisujących historie smoków, bazyliszka, Sierotki Marysi i wielu, wielu innych pięknych historii z naszej literatury np. „Legendy o panu Twardowskim”, „Diable Borucie” itp. - informują organizatorzy.

Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie poprzez wykonanie pracy plastycznej formatu A-3, w dowolnej technice i wykonanie zdjęcia dobrej jakości. Prace przyjmowane będą do 20 stycznia 2021 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po ogłoszeniu wyników, prace nagrodzone prezentowane będą na naszym portalu i Facebooku.

Dla autorów nagrodzonych prac organizatorzy przewidzieli nagrody. Będą one do obioru w BWA Galerii Zamojskiej w terminie 5 -15 luty.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us