Ferie z Zamojskim Arsenałem

foto: Muzeum Zamojskie foto: Muzeum Zamojskie

Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na ferie z Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał. Zajęcia prowadzone będą online.

W programie znalazły się 4 spotkania, pierwsze - "Kreskówki z czasów wojny" - już dzisiaj o godzinie 11.00. Kolejne spotkania odbędą się 7 stycznia („Konie w wojsku”), 12 stycznia („Zęby smoka i inne budowle obronne") i 14 stycznia („Fantastyczna 6! Najwybitniejsi hetmani Rzeczypospolitej Obojga Narodów”).

Udział w zajęciach jest bezpłatny, zgłoszenia należy przesyłać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej muzeum. Warsztaty odbywają się za pośrednictwem platformy zoom. W spotkaniach można wziąć udział za pośrednictwem dowolnego urządzenia z dostępem do internetu, tj. komputera, tabletu lub telefonu, zajęcia trwają ok. 40 minut.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us