Koncert Wigilijny 2020. Katarzyna Zawada i Namysłowiacy [WIDEO]

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

''Koncert Wigilijny 2020. Katarzyna Zawada i Namysłowiacy'' to projekt on-line zrealizowany przez Orkiestrę Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego w Zamościu i wokalistkę Katarzynę Zawadę. Premiera koncertu odbyła się w wigilię na profilach Fb i Youtube Orkiestry. Zapraszamy do obejrzenia, wideo poniżej.

Na koncert składają się 4 utwory: Smutna Kolęda, Leży W Żłóbku Synek Mój, Gdzie Zamieszkasz, Pójdźmy Wszyscy Do Stajenki. Utwory opracował Fryderyk Stankiewicz a aranżerem projektu był Zbigniew Małkowicz. Dzięki doświadczeniu Orkiestry i Studia Deltapix, talentowi solistki i przemyślanej scenografii powstał poruszający spektakl obrazu i dźwięku.

- Poprzez jego realizację chcieliśmy dodać otuchy w tym trudnym roku i złożyć muzyczne ''dziękuję'' każdemu, kto wspierał nasze działania - czytamy w komunikacie prasowym.

Poniżej wideo.

Media

1 komentarz

  • Aben
    Aben sobota, 26 grudzień 2020 22:12 Link do komentarza

    Serdeczne dzięki za ten mini koncert. Przepiękne i wzruszające. Namysłowiacy to klasa + p. Wicherek i p.Małkowicz. A p.Katarzyna Zawada pięknie śpiewa.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us