"Prezentacja" - pierwsza wystawa grupu twórczej Kontrast

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Grupa Twórcza "Kontrast" - to twórcy zrzeszeni w Stowarzyszeniach i Związkach Twórczych (FRP, ZPAF, ZPAP) zajmujący się czynnie fotografią artystyczną. Powstała w grudniu 2019 r. i działa w ramach Stowarzyszenia Kultura dla Zamościa. Siedzibą Grupy jest Zamojski Dom Kultury.

Głównym celem grupy jest: promocja sztuki fotograficznej, prezentacja osiągnięć twórczych w fotografii artystycznej, promocja zamojskiej fotografii w środowisku ogólnopolskim, rozwój zamojskiego środowiska fotograficznego i popularyzację sztuki fotograficznej wśród młodzieży.

W skład Grupy wchodzą: Stanisław Orłowski (ZPAF) - kierownik artystyczny, Henryk Szkutnik (ZPAP), Waldemar Siatka (AFRP), Tadeusz Adamczuk (AFRP) i Mirosław Chmiel (AFRP) - prowadzący Grupę z ramienia Stowarzyszenia Kultura dla Zamościa.

"Chcemy pokazywać swoją obecnością i twórczością świat w inny niecodzienny sposób, tworzyć coś co pozostaje w ludzkiej pamięci, by na naszych fotografiach czas się zatrzymał a fotografie choć na chwilę zatrzymały widza. Chcemy popularyzować piękno przyrody, krajobrazu, obyczajów, kultury i tego co nas otacza." - napisali członkowie.

Pierwszą wystawę grupy p.t "Prezentacja" można oglądać w Galerii Hotelu Zamojskiego do końca stycznia 2021 roku.

1 komentarz

  • mmm
    mmm czwartek, 17 grudzień 2020 11:49 Link do komentarza

    nic nie wynika z tej wystawy - sami sobie..

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us