Kolejne spotkanie z serii "Palcem po mapie". Zapisy tylko do dzisiaj!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Zamojski Dom Kultury informuje, że we wtorek (24.09) jest ostatni dzień zapisów na kolejne, niezwykłe spotkanie podróżnicze z serii "Palcem po mapie". Wydarzenie odbędzie się online 25 listopada o godzinie 17:00.

Gośćmi spotkania będą Marta i Maciek – młodzi ludzie, którzy od niedawana mieszkają w Zamościu. Są tancerzami ludowi, którzy wyruszyli w podróż, żeby podzielić się ze światem polską kulturą, pieśniami, tańcami i pokazać nasze polskie, przepiękne stroje ludowe.

Podczas podróży dookoła świata, oprócz zwiedzania najpiękniejszych zakątków świata, prowadzili warsztaty dla polskich zespołów folklorystycznych, koncertowali w polskich domach dla seniorów i hospicjach, uczestniczyli w australijskiej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, prowadzili lekcje polskich tańców narodowych dla kolonijnej młodzieży.

W sumie pokonali trasę ponad 53 tys. kilometrów, odwiedzili 6 państw na 3 kontynentach.

Zapraszamy na spotkanie z Martą i Maćkiem! Udział bezpłatny. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt dofinansowany ze środków UM Zamość.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us