Reklama

Pogaduchy o starszej pani spod piątki

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Książnica Zamojska zaprasza na wirtualne spotkanie z Marleną Jarosz, autorką zbioru "Starsza pani spod piątki i inne opowiadania". Wydarzenie odbędzie się 25 listopada o godz. 17.00, będzie transmitowane na Facebooku Książnicy Zamojskiej.

Debiutująca na rynku wydawniczym Marlena Jarosz jest absolwentką kulturoznawstwa i mediteranistyki, a obecnie pracuje w Książnicy Zamojskiej. „Starsza pani spod piątki” to zbiór sześciu różnych opowiadań dotykających problemów z jakimi boryka się każdy człowiek, niezależnie od miejsca czy czasu w jakim żyje. Teksty skłaniają do refleksji, przywołują wspomnienia, a nierzadko doprowadzają do śmiechu.

Zbiór opowiadań to druga publikacja Książnicy Zamojskiej ukazująca się w jubileuszowej serii Biblioteka Stulecia. Książkę można nabyć w bibliotece w cenie 20 zł.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us