"Klubowicze do klawiatur" – konkurs na recenzję

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Lubicie czytać? Lubicie pisać? Książnica Zamojska ma dla was propozycję nie do odrzucenia! Placówka ogłosiła zamojską edycję konkursu "Klubowicze do klawiatur!".

Zadanie polega na napisaniu recenzji książki hiszpańskiego pisarza Javiera Marías’a Berta Isla, którą wybrali Klubowicze na wrześniowym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki. Konkurs od paru lat organizuje Instytut Książki i recenzje wybranych książek można wysyłać do nich przez cały rok.

Książnica Zamojska czeka na prace do 30 listopada. Wyniki ogłoszone będą 5 grudnia. Wygrana praca trafi na konkurs Instytutu Książki. Ponadto wyróżniona recenzja trafi na stronę Książnicy Zamojskiej oraz na profil Facebookowy placówki. Opublikowana będzie również w czasopiśmie bibliotekarskim – Bibliotekarz Zamojski. A to nie koniec… Przewidziano również nagrodę dla autora najlepszej recenzji.

Prace można wysyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu "Klubowicze do klawiatur" znajduje się na stronie Instytutu Książki (https://instytutksiazki.pl/kluby-ksiazki,6,konkursy,13.html).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us