Logo
Wydrukuj tę stronę

"Święty uśmiechnięty" - konkurs plastyczny rozstrzygnięty [ZDJĘCIA] Wyróżniony

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Rozstrzygnięto regionalny konkurs plastyczny "Święty uśmiechnięty" zorganizowany w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu. Na konkurs wpłynęły 143 prace plastyczne.

Konkurs był adresowany do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego. Prace oceniła komisja w konkursowa w składzie: Alicja Piskorska – kierownik Wydziału Promocji i Wspierania Edukacji Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu, Anna Mandziuk – nauczyciel bibliotekarz Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu, Wojciech Duklewski – nauczyciel snycerstwa i rzeźby Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu.

Przyznano następujące nagrody:
I miejsce - Anna Wawrzusiszyn, Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Machnowie Nowym,
II miejsce – Karol Brodowski, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jezierni,
III miejsce - Emilia Gałka, Szkoła Podstawowa w Telatynie,
III miejsce - Amelia Stachewicz, Szkoła Podstawowa w Telatynie.

Zostały przyznane także wyróżnienia:
Sandra Kuźmińska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tyszowcach,
Aleksandra Gardias, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nieledwi.

Konkurs jest elementem regionalnego projektu edukacyjnego "Jan Paweł II i Zamojszczyzna” realizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu. Patronat honorowy nad projektem objął Biskup Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej dr Marian Rojek i Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak. Patronat medialny sprawują: Katolickie Radio Zamość, Niedziela Zamojsko-Lubaczowska, Kronika Tygodnia, Skafander Gazeta Akademicka, Telewizja Kablowa Zamość VIDEO KADR, ezamosc.pl Regionalny Portal Informacyjny.

Z uwagi na szczególne środki ostrożności związane z pandemią koronawirusa, nie odbędzie się oficjalne wręczenie nagród – dyplomy laureatom zostaną przesłane pocztą na adresy wskazane w karcie zgłoszenia.

1.JPG 2.JPG 3.JPG

4.JPG 5.JPG 6.JPG

7.JPG 8.JPG 8a.JPG

9.JPG 9a.JPG


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl