Reklama
Reklama

Strefa Cross Anny Kwiatkowskiej

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne, Galeria Fotografii Stylowy oraz autorka Anna Kwiatkowska serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. "Strefa Cross", które odbędzie się 14 września 2020 roku o godzinie 17:00 w CKF Stylowy.

„Strefa cross” –to kilkanaście fotografii zrealizowanych na przestrzeni ostatnich 3 lat, na różnych zawodach enduro i cross. Fotografując często w ekstremalnych warunkach, w kurzu, deszczu, w błocie, na stromych podjazdach i szybkich prostych, autorka, często nazywana „panią z żółtym aparatem” chce pokazać pasję, determinację i emocje towarzyszące tym zawodom. Sportowe współzawodnictwo na specjalnie przygotowanych trasach wymaga od zawodników żelaznej kondycji, a to z kolei mobilizuje do dbania o wysoką formę fizyczną i prowadzenie zdrowego trybu życia. Dyscypliny związane z motocyklami cross zrzeszają ludzi w różnym wieku począwszy od dzieci po seniorów, kobiety i mężczyzn.

Ale „Strefa cross” to przede wszystkim ludzie, anonimowi zawodnicy ukryci pod kaskami i ochraniaczami, to także radość, przyjaźń i pozytywna energia.

Anna Kwiatkowska – rodowita Zamościanka. Fotograf – amator – samouk. Od 2017 roku członek Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego. Uczestniczka dwóch wystaw zbiorowych ZTF-u, „Nowi” oraz „Portret”. Jej prace można było oglądać na czterech wystawach pokonkursowych Przeglądu Fotografii Zamojskiej, w którym dwukrotnie była nagradzana II miejscem. Fotografia sportowa to jest to w czym czuje się najlepiej, a jej ulubioną dyscypliną jest sport motocyklowy. „Strefa cross” jest jej pierwszą wystawą indywidualną. Podczas wernisażu, dodatkową atrakcją będą stanowiły dwa motocykle.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us