Logo
Wydrukuj tę stronę

Wracamy do kina

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na premierowe pokazy filmów. Od 19 czerwca 2020 na ekranach zamojskiego kina: NASZ CZAS – zmysłowy i drapieżny dramat, najnowsze dzieło ikony meksykańskiego kina, Carlosa Reygadasa oraz 30 GRAMÓW - poruszający thriller, zdobywca Nagrody Publiczności Festiwalu w Teheranie oraz odkrycie Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W roli głównej, gwiazdor „Rozstania” Asghara Farhadiego - Peyman Moaadi.

W repertuarze dla najmłodszych kinomanów: GANG ZWIERZAKÓW - pełna przygód animowana komedia o paczce czworonogów, która musi wspólnymi siłami ocalić swoje miasto.  W świecie przyszłości, gdy ludzie przegrywają rywalizację z robotami, cała nadzieja w zwierzakach domowych.  NAPRZÓD - animacja Disney-Pixar, zabawna, emocjonująca, momentami wzruszająca i z przesłaniem.

Ponadto w repertuarze: DŻENTELMENI - kryminał z klasą, brytyjska odpowiedź na „PULP FICTION” na miarę XXI wieku, WIERZĘ W CIEBIE - wzruszająca i inspirująca historia wielkiej miłości i nadziei, którą w najtrudniejszych chwilach niesie wiara, BRAHMS: THE BOY II – horror, przerażający nowy rozdział opowieści o tym, że prawdziwe zło ma niewinne oblicze, SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER - elektryzujący cyber-thriller, nowy, porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. Zobacz, jak bawi się, kocha i nienawidzi współczesna polska młodzież.

W repertuarze studyjnym: POWITANIE SŁOŃCA - intrygujący dokument o odkrywaniu uniwersalnej siły jogi. Reżyser odwiedza różne miejsca na ziemi, pokazując, jak dużą rolę może odgrywać joga w życiu osób różnych kultur.

Szczegółowe informacje, repertuar, rezerwacja miejsc i sprzedaż biletów: www.stylowy.net


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl