Reklama
Reklama

Filmowe hity na dużym ekranie!

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu zaprasza na projekcje filmowe. Na ekranach zamojskiego kina: "Wierzę w ciebie" - wzruszająca i inspirująca historia wielkiej miłości i nadziei, którą w najtrudniejszych chwilach niesie wiara, "Sala samobójców. Hejter" - elektryzujący cyber-thriller, nowy, porażająco aktualny manifest młodego pokolenia.

A ponadto w repertuarze: "Zawód: kobieciarz" - przezabawna komedia znanego francuskiego komika Kada Merada, "Swingersi" - komediowo o związkach, czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się zapytać, "Niewidzialny człowiek" - horror, "Joker" - historia jednego z cieszących się najgorszą sławą przestępców uniwersum DC, film ma na koncie znakomite recenzje oraz dwa Oscary, "Harley Quinn: Ptaki nocy" - komiksowe widowisko o Harley Quinn, która po rozstaniu z Jokerem dołącza do grona superbohaterek; w roli głównej znakomita Margot Robbie oraz "Najświętsze serce" - pierwszy w historii kina film o Najświętszym Sercu Jezusowym.

Dla najmłodszych kinomanów: "Naprzód" - animacja ze studia Disney-Pixar, zabawna, emocjonująca, momentami wzruszająca i z przesłaniem, "Sonic. Szybki jak błyskawica" - historia najszybszego na świecie jeża Sonika, który próbuje odnaleźć swoje miejsce na nowej planecie – Ziemi.

W repertuarze studyjnym: "Obrazy bez autora" – film zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami obejmującymi trzy epoki niemieckiej historii, opowiada historię młodego studenta Akademii Sztuk Pięknych. Obraz zdobył wiele nagród na światowych festiwalach, w tym w Wenecji. Był także nominowany do Oscara oraz Złotych Globów.

Szczegółowe informacje, repertuar, rezerwacja miejsc i sprzedaż biletów: www.stylowy.net

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us