Reklama
Reklama

Zamość: Filmy wracają na duży ekran

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Od 6 czerwca (sobota) będziemy mogli ponownie powitać odwiedzić Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu. - Otwieramy się w nowej odsłonie, ze zmodernizowaną i odświeżoną salą oraz nowoczesnym nagłośnieniem Dolby Atmos®, które zapewni porywające wrażenia dźwiękowe i wprowadzi widza w sam środek akcji - informuje Małgorzata Stępniewska z zamojskiego kina.

- Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem. W związku z tym wprowadziliśmy środki ostrożności, aby wizyta w kinie była komfortowa, a przede wszystkim bezpieczna - wyjaśnia Stępniewska.

Udział widzów w seansie filmowym jest dopuszczalny pod warunkiem:
1. stosowania przez widzów osłon ust i nosa;
2. udostępnienia przez kino widzom nie więcej niż połowy liczby miejsc na sali - rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy:
-widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia;
-widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
-osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym;
3. stosowania przez wszystkie osoby wchodzące do CKF Stylowy płynu odkażającego ręce, znajdującego się w dozownikach w strefie wejścia do budynku lub używania rękawiczek ochronnych;
4. zachowywania przez widzów wymaganej odległości minimum dwóch metrów od innych osób.

Placówka zachęca także do zakupu biletów online: www.stylowy.net.

W repertuarze Dolby Atmos® wielki powrót dwóch hitów: JOKER - historia jednego z cieszących się najgorszą sławą przestępców uniwersum DC, film ma na koncie znakomite recenzje oraz dwa Oscary. HARLEY QUINN: PTAKI NOCY- komiksowe widowisko o Harley Quinn, która po rozstaniu z Jokerem dołącza do grona superbohaterek. W roli głównej znakomita Margot Robbie.

Ponadto w ofercie filmowej: ZAWÓD: KOBIECIARZ - przezabawna komedia znanego francuskiego komika Kada Merada, PARASITE - wielki zwycięzca tegorocznych Oscarów, SWINGERSI - komediowo o związkach, czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się zapytać oraz horror NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK. Dla najmłodszych kinomanów NAPRZÓD - animacja Disney-Pixar, zabawna, emocjonująca, momentami wzruszająca i z przesłaniem, SONIC. SZYBKI JAK BŁYSKAWICA - historia najszybszego na świecie jeża Sonika, który próbuje odnaleźć swoje miejsce na nowej planecie – Ziemi.

W lipcu na ekranach znakomite premiery filmowe oraz uczta dla koneserów: 11. edycja Przeglądu Nowego Kina Francuskiego (10-16.07.2020).

Szczegółowe informacje, repertuar, rezerwacja miejsc i sprzedaż biletów: www.stylowy.net

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us