Reklama
Reklama

Trzecie wydanie "Wizjonera na strychu"

Na zdjęciu Krzysztof Bielecki, foto: materiał nadesłany Na zdjęciu Krzysztof Bielecki, foto: materiał nadesłany

Ukazało się trzecie, przebudowane i rozszerzone wydanie książki Bogdana Nowaka "Wizjoner na strychu". Środki na wydruk wyłożył Krzysztof Bielecki, zamojski księgarz, wydawca i właściciel księgarni "Trio z Roztocza".

"Obecne wydanie zostało przebudowane. Usunięto cały rozdział pt. „Skarb znaleziony na strychu” w którym opisana była działalność fotografów: Teodozji i Wincentego Podolaków (w 2018 r. udało się nam wydać obszerny album im poświęcony). W 2020 r. zostały natomiast dodane teksty m.in. na temat „rewolucji” 1905 r., przebiegu „Akcji Wisła” na Zamojszczyźnie, dziejów niemieckiego obozu przejściowego w Zwierzyńcu oraz opowieść o Róży Potockiej i jej niezwykłej pasji. Rozbudowano też rozdział książki poświęcony Edmundowi Monsielowi". - czytamy we wstępie.

Książka ma teraz 647 stron. Można ją kupić w księgarni "Trio z Roztocza".

W planach jest także wznowienie innej książki Bogdana Nowaka p.t. "Państwo Zamojskie". To będzie drugie wydanie, zmienione i rozszerzone.

1 komentarz

  • Nowicki
    Nowicki wtorek, 23 czerwiec 2020 10:29 Link do komentarza

    Trochę lipa że ciągle te wydania zmieniają. Bo już mam te książki i teraz mam je ponownie kupić dla 2 dodatkowych rozdziałów? Poprawianie git ale dodawanie lipak

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us