Reklama
Reklama

Zamość: Szczęśliwy finał poszukiwań 48-latka

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionego 48-letniego mieszkańca gm. Zamość. Mężczyzna okaleczył się i uciekł z mieszkania. 48-latka odnalazł policjant z psem służbowym na jednej z zamojskich ulic.

- W niedzielę policjanci z zamojskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 48-letniego mieszkańca gminy Zamość. Z relacji najbliższych wynikało, że mężczyzna chwilę wcześniej dokonał samookaleczenia, a następnie niespodziewanie wyszedł z domu przez drzwi balkonowe i pobiegł w kierunku pobliskich pól. Zaniepokojona rodzina zgłosiła ten fakt na policję. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Komendant zamojskiego garnizonu policji ogłosił alarm dla funkcjonariuszy. W poszukiwanie 48-latka zaangażowani byli nie tylko policjanci, wsparcia udzielili im strażacy z PSP w Zamościu oraz OSP z Białowoli. Funkcjonariusze przeszukiwali okoliczne miejscowości, sprawdzali szpitale oraz ulice i tereny zielone w Zamościu. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej jednostki policji. - Dzięki szybkiej reakcji policjantów i ich zaangażowaniu, mieszkaniec gminy Zamość w krótkim czasie został odnaleziony. Zaginionego 48-latka odnalazł przewodnik wraz z policyjnym psem służbowym. Mężczyzna leżał na trawie w okolicach jednej z zamojskich ulic, był zakrwawiony i wyziębiony. Policjant natychmiast udzielił mu pierwszej pomocy.

Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła 48-latka do szpitala, gdzie został przekazany pod opiekę lekarzy. O szczęśliwym finale poszukiwań została rodzina.

2 komentarzy

 • Oki
  Oki wtorek, 28 styczeń 2020 18:35 Link do komentarza

  Ale głupoty piszą....
  Na łąkach niedaleko Ogrodowej i w okolicy słupa

 • Znajoma
  Znajoma wtorek, 28 styczeń 2020 23:51 Link do komentarza

  Policja na wsi z aut nawet nie wysładła co by faceta szukać. Sąsiedzi chodzi szukali A policja w dupie miała. Ludzie po staż dzwonili żeby pomogli A nie Policja. Więc niech się tak nie cieszą że to ich zasługa

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us