Reklama
Reklama

Najpopularniejsze filmy 2019 roku w CKF Stylowy

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

Polskie komedie oraz filmy dla dzieci to najchętniej oglądane produkcje w 2019 roku w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. W minionym roku zamojskie kino odwiedziło 262 847 osób. Rekord ćwierć miliona widzów z 2018 roku został pobity. W rankingu najpopularniejszych filmów na pierwszym miejscu znalazła się komedia „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” z frekwencją 17 563 widzów. Drugą pozycję zajął „Król Lew”. Fabularną wersję jednego z największych filmowych hitów obejrzało 12 978 osób. Trzecim najchętniej oglądanym filmem była „Kraina Lodu 2”. Animację zobaczyło 12 452 kinomanów.

Na pozostałych miejscach w „stylowej dziesiątce” znalazły się następujące tytuły: „Polityka” Patryka Vegi – 10 055 widzów, „Planeta singli 3” – 8082, „Jak wytresować smoka 2” – 7769, „Sekretne życie zwierzaków domowych” - 7112, „Boże Ciało” – 5642, „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” – 5568 oraz „Kobiety mafii 2” – 5311.

CKF zaprasza na najbliższe filmowe hity 2020. Już 10 stycznia na ekranach Stylowego MAYDAY. Jak zapowiadają twórcy to potężny ładunek śmiechu, nieprzewidziane zwroty akcji i popularni aktorzy w nowych wcieleniach. PSY 3. W IMIĘ ZASAD - podobno to będzie największa premiera kinowa 2020 roku! Obraz trafi na ekrany 17 stycznia. W rolach Franza Maurera i Waldka „Nowego” Morawca ponownie zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę. Od 24 stycznia na ekranach film 1917 - wielkie wojenne widowisko na miarę „Dunkierki” i „Szeregowca Ryana”, które przybliża dramatyczne losy żołnierzy na froncie jednej z najbardziej tragicznych wojen w dziejach świata.

A dla najmłodszych kinomanów już 3 stycznia URWIS - porywająca animowana komedia producentów „Shreka”! Tydzień później na ekranach rozgoszczą się TAJNI I FAJNI, a od 17 stycznia poznamy przygody DOKTORA DOLITTLE. 24 stycznia w kinie ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA SIÓDEMKA - zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń.

Zamojskie kino zmienia się, wprowadzając każdego roku innowacyjne rozwiązania technologiczne. W 2019 zamontowany został system ekspozycji cyfrowego plakatu. W 2020 planowana jest modernizacja sali numer 2, w której zostanie zainstalowane m.in.: nowoczesne nagłośnienie Dolby Atmos®. Daje ono niepowtarzalne odczucie przebywania w samym centrum dźwięku. Dzięki temu projekcja filmu oddziałuje na widza nie tylko obrazem, ale i pełną przestrzennością dźwięku, dostarczając niesamowitych wrażeń.

W 2020 roku kontynuowane będą wydarzenia, które na trwałe wpisały się w regionalne i ogólnopolskie kalendarze imprez kulturalnych. Na przełomie lutego i marca odbędzie się jubileuszowa 25. edycja Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm” (29.02-5.03.2020), w sierpniu 8. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”(19-22.08.2020) a jesienią 9. Przegląd Filmowy „Alchemia Kina”.

3 komentarzy

 • Mieszkaniec
  Mieszkaniec czwartek, 02 styczeń 2020 20:26 Link do komentarza

  Wszystko fajnie pieknie ale filmy dla dzieci sa za glosnoo a tak jak na miejskie kino jest bardzo ok

 • kinoman
  kinoman czwartek, 02 styczeń 2020 20:40 Link do komentarza

  no nie wiem ja byłem ostatnio na gwiezdnych wojnach i niektóre kwestie były za cicho, a swoją droga kiedy te muzeum szachów jest otwarte bo zawsze widzę zamknięte drzwi do niego

 • Mieszkaniec
  Mieszkaniec piątek, 03 styczeń 2020 08:10 Link do komentarza

  Piszac dla dzieci mam na mysli takie bajki dla 4- 9 latkow a nie dla duzych dzieci :)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us