Logo
Wydrukuj tę stronę

Gwiezdne wypieki czyli tajniki fantastycznych ciastek

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne "Czerwony Smok" zapraszamy na czwarte spotkanie w ramach projektu „Za horyzont wyobraźni”. - Tym razem podczas naszego spotkania wprowadzimy was do świata dekoracji cukierniczych w klimatach fantasy i SF. Podpowiemy Wam kilka patentów jak ozdobić tort oraz razem przyozdobimy ciasteczka w klimatach min Star Wars - zachęca Artur Harasim, jeden z organizatorów.

Wszystkich miłośników Darth Vadera, słodyczy i cukiernictwa zapraszamy gorąco. Spotkanie poprowadzi Patrycja Harasim – cukiernik samouk. Fanka sztuki cukiernictwa artystycznego. Autorka bloga „Cukiernica”, na którym prezentuje swoje wypieki. Z fantastyką można powiedzieć, że zaślubiona od 2016 roku choć już wcześniej trochę „zamieszała ciasta” min przy Zamojskich Spotkaniach z Fantastyką. Autorka słynnego tortu „Pizza z Ananasem” dla autora Michała Gołkowskiego.

Spotkanie odbędzie się 27 listopada w Zamojskim Domu Kultury, Partyzantów 13, sala nr 5/kawiarnia na parterze. Początek o godz 17:00. Projekt współfinansowany przez miasto Zamość.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl