Reklama

Regionaliści o Leśmianie

Regionaliści o Leśmianie (lodowa rzeźba Bolesława Leśmiana), fot. Szymon Łyciuk (archiwum) Regionaliści o Leśmianie (lodowa rzeźba Bolesława Leśmiana), fot. Szymon Łyciuk (archiwum)

"Centralnie Leśmian" - to hasło najbliższego spotkania z cyklu "Regionaliści" organizowanego w Zamościu przez Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana?. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy wtorek (28 marca).

W programie:
1. Beata Wnuk ? W świecie poezji Bolesława Leśmiana
2. Sunderlandowie z Iłży ? reportaż radiowy Łukasza Kota
3. Sławomir Bartnik ? Ja i Leśmian
4. Malinowy chruśniak ? reportaż radiowy Łukasza Kota uzupełniony prezentacją multimedialną

Przedsięwzięcie odbywa się przy wsparciu patronackim Muzeum zamojskiego w Zamościu, Lokalnej Organizacji Turystycznej Zamość i Roztocze, Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Zamościu, Koła Przewodników Terenowych PTTK im. Róży i Jana Zamoyskich w Zamościu i Klubu Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Pieszki przy PTTK w Zamościu.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30 w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" przy ul. Ormiańskiej 1 (wejście od podwórza, I piętro).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us