Reklama
Reklama

Zamojskie Spotkania z Fotografią wracają po wakacyjnej przerwie!

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne oraz Restauracja Corner Pub serdecznie zaprasza na XXVII Zamojskie Spotkanie z Fotografią. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 2 września. 

W Galerii Stylowy (CKF Stylowy) o godzinie 16.00 otwarta zostanie wystawa Ewy Gawlik pt. „Światłem malowane VI”. ZTF zaprasza (ok. 16:30) na spotkanie z autorką do Restauracji Corner Pub (ul. Żeromskiego 6).

W PROGRAMIE :
- Spotkanie z Ewą Gawlik - autorką wystawy „Światłem malowane VI”
- Prezentacja prac uczestników spotkania (zapraszamy do przyniesienia zdjęć własnego autorstwa).
- Prezentacja publikacji fotograficznych.

* * *
Zamojskie Spotkania z Fotografią to cykl otwartych spotkań organizowanych przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne od początku 2017 roku dla wszystkich osób interesujących się fotografią - dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją fotograficzną przygodę, jak i tych, którzy od wielu lat się nią zajmują.

Podczas spotkań, które odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00, prezentowane są różne treści związane z fotografią. Mają miejsce pokazy fotografii, zarówno uznanych twórców oraz wszystkich chętnych osób zainteresowanych spotkaniami. Na spotkaniach można uzyskać poradę jak lepiej fotografować i zaplanować swój rozwój artystyczny, poznać sprzęt fotograficzny (historyczny i współczesny) oraz porozmawiać o publikacjach fotograficznych, które mają wpływ na kierunki rozwoju fotografii.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us