Reklama
Reklama

To już ostatnia tegoroczna "Muza na kwadracie"

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

W najbliższy czwartek, 29 sierpnia Rynek Wodny w Zamościu po raz kolejny wypełni się melomanami i pasjonatami muzyki w najlepszym wydaniu. W ostatnim w tym roku koncercie z cyklu „Muza na Kwadracie” zatytułowanym „W starym kinie” wystąpi znane Trio Beethovenowskie.

Wykonają utwory z najlepszych polskich filmów i produkcji lat 80. i 90. Będziemy mieli szansę wysłuchać charakterystycznych przebojów m.in. z filmu „Vabank”, „Kariera Nikodema Dyzmy” czy programu „W starym kinie”.

Muzycy współpracujący z Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego w Zamościu wykonają muzykę z filmowych hitów w odświeżonej, autorskiej aranżacji Piotra Stopy. Do klasycznego składu Trio dołączy gościnnie utalentowana wokalistka, Marika Kraujutowicz. Start ostatniej w tym roku Muzy na Kwadracie już 29 sierpnia, o godzinie 18:00 na Rynku Wodnym w Zamościu.

Wykonawcy:
Emi Ueno-Stopa - skrzypce,
Michał Stopa - wiolonczela,
Piotr Stopa - fortepian, opracowanie muzyczne
gościnnie:
Marika Kraujutowicz - śpiew

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us