Reklama
Reklama

"Iluminacje" Bartosza Dybowskiego w BWA [ZDJĘCIA]

foto: Janusz Zimon, materiał nadesłany foto: Janusz Zimon, materiał nadesłany

Wystawę fotografii Bartosza Dybowskiego pt. "Iluminacje. Dzieła natury - Roztocze" można oglądać w Biurze Wystaw Artystycznych Galerii Zamojskiej. Wernisaż odbył się w ostatni piątek.

"Iluminacja. Dzieła natury - Roztocze" to wystawa promująca autorski album, którego myślą przewodnia jest dążenie do prawdy o naturze zarówno w aspekcie rzeczywistym jak i duchowym. Podejmowany temat iluminacji odnosi się do światła, energii, nierozerwalnych warunków do życia dla wszelkiego istnienia. Autor prezentuje najcenniejsze i niepowtarzalne kadry wyselekcjonowane z bogatego archiwum fotograficznego. Wybrane ujęcia przedstawiają subtelność roztoczańskiej natury, w tym: roztoczańską zjawiskowość, zakątki kulturowe, osobliwość roztoczańskich wsi, życiodajność rzek i stawów, leśne trakty, spowite mgłą pola i łąki.

Prezentowane fotografie wykonane są w większości aparatami analogowymi formatu: 6x7cm i 6x17cm na profesjonalnych diapozytywach barwnych.

Wystawę można oglądać do 15 września.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us