Reklama
Reklama

Trójka na żywo z Zamościa

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

11 sierpnia o godz. 9:00 "Zagadkowa niedziela", audycja radiowej "Trójki", na żywo z Zamościa. Zapraszamy najmłodszych do aktywnego udziału w spotkaniu i spędzenia niedzieli w niezwykłej atmosferze i wyjątkowym miejscu.

Autorski program Katarzyny Stoparczyk już po raz trzeci zainauguruje Zamojski Dzień Festiwalu Stolica Języka Polskiego. W tym roku miejscem spotkania z „Zagadkową niedzielą” będzie gościnny Zamojski Ogród Zoologiczny (ul. Szczebrzeska 12).

- Prosimy rodziców dzieci chętnych do udziału w wydarzeniu o kontakt z Zamojskim Domem Kultury tel. 84 6392021 celem rezerwacji wejściówek. Wejściówki uprawniają także do całodziennego pobytu w ZOO. Liczba wejściówek jest ograniczona - informuje Katarzyna Figura z Zamojskiego Domu Kultury. - Zgłoszenia przyjmujemy do 6 sierpnia do godz. 15:00. Wszystkim zgłoszonym rekomendujemy zabranie ze sobą kocy i koszy piknikowych. - dodaje.


Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us