Reklama
Reklama

"Spotkania z historią". CKF szuka wolontariuszy

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza do współpracy wolontariuszy, chętnych do pomocy przy obsłudze 7. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”, który odbędzie się w dniach 14-17 sierpnia 2019.

"Praca wolontariusza jest dobrowolną pracą na rzecz festiwalu, a jej najważniejszą korzyścią jest aktywne jego współtworzenie. Festiwal daje wolontariuszowi możliwość spotkania ciekawych twórców filmowych, udziału w pokazach filmowych, wydarzeniach towarzyszących. Po zakończeniu festiwalu każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie o odbytym wolontariacie wraz z krótką opinią." - zachęcają organizatorzy. "Będziemy potrzebowali wolontariuszy do pomocy przy obsłudze i nadzorze projekcji konkursowych w kinie (w dniach 14-17 sierpnia 2019) oraz przy obsłudze punktów informacyjno-promocyjnych na Rynku Wielkim w Zamościu oraz w obiekcie CKF Stylowy (w dniach 13-17 sierpnia 2019). Chętnych prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 lipca 2019." - dodają.

Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe są do pobrania na stronie internetowej festiwalu /www.zamoscfilmfestival.pl/, w zakładce wolontariat.

3 komentarzy

 • Zamościak
  Zamościak piątek, 07 czerwiec 2019 08:41 Link do komentarza

  "wolontariuszy". Ciekawe to miasto Zamość - w PGK są na etatach prezesowskich 3 osoby.

 • Żenada
  Żenada piątek, 07 czerwiec 2019 12:05 Link do komentarza

  Żenujące. Wstydzili by sie...

 • Starszy Pan
  Starszy Pan piątek, 14 czerwiec 2019 19:52 Link do komentarza

  W dużych miastach wszystkie największe festiwale odbywają się dzięki wolontariuszom. Uczniowie i studenci są trochę bardziej świadomi, bo potem wpisują to sobie jako punkty doświadczenia. Potencjalni pracodawcy bardzo dobrze na to patrzą.
  Tylko u nas to nie do pomyślenia. Pewnie chcielibyście od razu 2, a może tysiączki na rękę?

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us