Reklama
Reklama

Fantastyczne śledztwo

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zostań detektywem i rozwiąż zagadkę zaginionego starodruku. Podczas drugiego spotkania w ramach projektu za „Horyzontem Wyobraźni”, uczestnicy zajmą się rozwiązaniem zagadki kradzieży starodruku z magicznego muzeum.

"Ci mali i Ci duzi - będą musieli udowodnić kradzież jednemu z trzech podejrzanych. Za pomocą rzeczy, które są w każdej kuchni dowiemy się czym jest atrament sympatyczny, chromatografia, jak zidentyfikować nieznaną substancję oraz jak ściągać odciski palców. Przeprowadź fantastyczne śledztwo, odnajdź zaginiony starodruk i poznaj jego sekret." - zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie skierowane do odbiorców w wieku od 7 do 107 lat. Spotkanie poprowadzi mgr biologii Iwona Kramarczuk. Odbędzie się 22 maja w Zamojskim Domu Kultury. Początek o 17:30. Wstęp jest wolny!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us