Reklama
Reklama

Wernisaż wystawy grafik pt.: „Wspominanie”

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

W sobotę, 11 maja w Galerii Sztuki Dziecka MDK „Na Kamiennej” w Zamościu odbędzie się wernisaż wystawy grafik pt.: "Wspominanie". Ekspozycję zorganizowano w ramach projektu pn.: „Imieniny Leśmiana”.

Autorami prezentowanych prac są: Łukasz Babula - na co dzień pracownik Muzeum Regionalnego w Iłży, absolwent historii i judaistyki UMCS oraz Norbert Jastalski - artysta-plastyk, grafik i rzeźbiarz.

Wystawa „Wspominanie” powstała w 2017 roku, z okazji 140 rocznicy urodzin i 80 rocznicy śmierci Bolesława Leśmiana wybitnego przedstawiciela dwudziestolecia międzywojennego, poety i krytyka literackiego.

Projekt pn.: „Imieniny Leśmiana” współorganizowany jest przez Towarzystwo Leśmianowskie w Zamościu, przy współpracy z Biurem Wystaw Artystycznych - Galeria Zamojska, Książnicą Zamojską im. Stanisława Kostki Zamoyskiego w Zamościu, Biurem Turystycznym QUAND oraz MDK Zamość.

Wernisaż zaplanowano na godzinę 12:00.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us