Reklama
Reklama

Przestrzenie - wystawa malarstwa Natalii Batko – Gajdy

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Od 28 kwietnia w Centrum „Synagoga” w Zamościu będzie prezentowana wystawa malarstwa Natalii Batko – Gajdy pt. „Przestrzenie”. Są to najnowsze prace artystki. „Przestrzenie” to zbiór pejzaży i widoków. Krótkie migawki zapisane w pamięci podczas podróży po Polsce.

Natalia Batko Gajda jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie. W 2016 r. uzyskała dyplom Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa, kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych u prof. Adama Brinckena. Zajmuje się sztuką i edukacją najmłodszych - poza twórczością własną prowadzi warsztaty dla dzieci. Ma na swoim koncie udział w plenerach, wystawach zbiorowych, projektach edukacyjnych. W jej malarstwie dostrzec można ulotność chwili, delikatność, wrażliwość. Artystka nie eksperymentuje - przedstawiane pejzaże są rzeczywiste, nacechowane dbałością o pokazanie świata ekologicznie czystego i poukładanego.

Wernisaż wystawy odbędzie się 28 kwietnia 2019 (niedziela) o godzinie 18:00 w Centrum „Synagoga”. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Wystawa będzie prezentowana przy ul. Pereca 14 w Zamościu do końca maja 2019. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us